Βοήθεια
Αρχική Σελίδα

Larnaca

Άλλα

Εκπρόσωπος Επικοινωνίας και Εξυπηρέτησης Πελατών ΛΑΡΝΑΚΑ

€1.00

Λόγω ραγδαίας ανάπτυξης η εταιρεία μας ζητά να στελεχώσει την ομάδα της με νέους συνεργάτες στο τμήμα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών. Προηγούμενη εμπειρία στον χώρο δεν απαιτείται.
Απαραίτητα προσόντα
• Άμεση διαθεσιμότητα
• Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας
• Ικανότητα οργάνωσης και ομαδικού πνεύματος
• Άτομα με φιλοδοξίες και υψηλούς στόχους
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Αρμοδιότητες
• Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
• Παρακολούθηση αγοράς και ανάπτυξη πελατολογίου
• Συμμετοχή στο σχεδιασμό και την υλοποίηση ενεργειών του γραφείου

Παροχές
• Δελεαστικές αμοιβές
• Δυνατότητα εκπαιδευτικών ταξιδιών
• BONUS με την επίτευξη των στόχων
• Πιστοποιητικό εργασίας και εκπαίδευσης
• Πλήρης και δωρεάν εκπαίδευση σε όλους τους τομείς
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα φιλικό και δυναμικό περιβάλλον

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Λαμβάνονται βιογραφικά σημειώματα στην διεύθυνση info.customerlca@gmail.com μέχρι τις 22/4/2018 με κωδικό EPL4.
Larnaca

i**************a@g*******m