Βοήθεια
Αρχική Σελίδα

Limassol

Άλλα

Λογιστής/τρια

Ζητείται Λογιστής/τρια για πελάτη μας στη Λεμεσό για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Προσόντα:
- Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
- Άριστη γνώση Η/Υ, ιδιαίτερα στα προγράμματα Microsoft Word and Excel.
- Ικανότητα χειρισμού πολλαπλών καθηκόντων με διαφορετικές προτεραιότητες.
- Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση για τουλάχιστον 2 χρόνια.

Καθήκοντα:
- Καταχώρηση Λογιστικών Εγγράφων (Πωλήσεις, Αγορές, κλπ).
- Συμφιλίωση Τραπεζών.
- Συμφιλίωση λογαριασμών χρεωστών και πιστωτών.
- Ετοιμασία φορολογικής δήλωσης ΦΠΑ πελατών σε τριμηνιαία βάση.

Ωράριο Πλήρης Απασχόλησης:
Δευτέρα – Πέμπτη 08:00 – 16:30
Παρασκευή 08:00 – 14:00

Ωράριο Μερικής Απασχόλησης:
Δευτέρα – Παρασκευή 08:00 – 13:00

Ωφελήματα:
Απολαβές και άλλα ωφελήματα αναλόγως προσόντων και πείρας.

Διάρκεια Απασχόλησης: Πάνω από 6 μήνες

Παρακαλώ όπως αποστείλετε πλήρες βιογραφικό, μέσω:
Email: dynamicserve@cytanet.com.cy ή Fax: 25730010

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 25 730021/22
Limassol

d**********e@c************y